DOUBLE A A4 80GR PREMIUM

3.95

  • Pesha e produktit: 80 g/m2.
  • Letra ka viskozitet të lartë, që siguron të mos bllokohet në printer.
  • Trashësia e letrës lejon shtypjen e njëanshme për efektivitetin e kostos së shtuar.
  • Siguron printime bardh dhe zi dhe me ngjyra në cilësi të detajuar dhe të qartë.

In stock

Additional information
Weight 971 kg
Dimensions 21 × 29.7 cm
Brand

Double A

About brand
double_a

Double A njihet gjerësisht si marka numër një premium e letrës në Azi, me prezencë të fuqishme në Australi, Evropë dhe Lindjen e Mesme dhe me potencialin për shtrirje në të gjithë botën.

U themelua në vitin 1991. Që nga fillimi, Double A ka punuar për t'u ofruar konsumatorëve cilësinë më të mirë të mundshme të letrës duke përdorur praktikat më të mira dhe efektive. Sot, prodhojnë letër për më shumë se 130 vende në gjashtë kontinente.

Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8856976000016 Categories: ,