DELI Mbajtëse për Libër

9.80

  • Mbajtësi i librave, nga materiali premium ABS, është i qëndrueshëm dhe i fortë për të mbajtur edhe libra të rëndë.
  • Stenda me rrotullim 180 gradë ju lejon të gjeni këndin tuaj më të rehatshëm të leximit.
  • Përshtatshme edhe për Libër Gatimi, Tekste shkollore, Libra muzikorë, Revista, Tabletë, Telefona
  • Madhësia 26x20cm.

Out of stock

Description
Additional information
Weight 25828 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 6935205356680 Categories: ,