RM TONER G&G CB435A/CB436A/CE285A/278A

7.98

 • Përdoret për:
 • HP LaserJet P1005/P1006/P1505/1505n/1505n/M1120 MFP
 • M1120n MFP/M1522nf MFP; Pro P1102/P1102w/1214nfh
 • M1132.M1212nf MFP/M1217 nfw MFP/ M1218nfs/ P1560
 • P1566/P1606dn/M1536dnf MFP; Canon imageCLASS
 • MF3010/MFP/MF4410/MF4412/MF4420n/D520/
 • D530/D550/MF4450/MF4452/MF550d/MF4570dn
 • MF4570dw/MF4470n/MF4880dw/MF4890DW
 • i-SENSYS LBP-6000/6000B/6020/6020B/
 • MF-3010/3250/3010/3100/MF4410/MF4430
 • MF4450/MF4550d/MF4570dn/MF4580dn
 • FAX-L150/FAX-L170/LBP62000d
 • LASERHOT LBP-3050/3150/3018
 • 3108;FAXPHONE L100/L190

In stock

Description
Additional information
Weight 23491 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

 • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
 • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 6934974176024 Categories: ,