MILAN MJETE PER PLASTELINA 9194110

1.60

  • Seti permban: 1 dorezë ergonomike me skaj të dyfishtë, 1 dorezë me skaj të dyfishtë, 2 spatula për lëmim dhe ngjitje, 1 vegël prerëse , 1 mjet për zbutjen dhe ngjitjen e zonave të lakuara, 2 topa për lëmim dhe ngjitje (1 cm dhe 1,5 cm, e verdhë) dhe 2 vegla precize për detaje dhe tekstura.

Out of stock

Description
Additional information
Weight 27594 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574090441 Category: