MILAN FLLAMASTER BICOLOR 1/10 06171010

3.30

• Fllamaster dyngjyrësh me maje konike prej 5mm.
• Mund të përdoret për të krijuar vija të holla ose të trasha nga 0.75mm deri në 3mm.
• 10 lapsa me maje të dyfishta = 20 ngjyra.
• Maja është praktike dhe rezistente ndaj presionit.
• Fllamasterat janë me bazë uji që krijon ngjyra të ndritshme, lehtësisht të aplikuara, të cilat mund të përzihen së bashku.
• Mund të lahet lehtësisht nga shumica e materialeve.

In stock

Description
Additional information
Weight 21186 kg
Dimensions 20 × 11.5 × 1.2 cm
Brand

Milan

About brand
milan_logo
MILAN është brend europian i cilësisë së lartë me origjinë nga Spanja që u krijua në vitin 1918.
Kombinimi i dizajnit dhe kreativitetit me ngjyra tërheqëse dhe materiale cilësore i bëjnë produktet MILAN unike.
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574021285 Categories: , ,