MILAN FLLAMASTER 18cp 80092

3.60

  • 18 fllamastera konik me diameter 5 mm të cilat mundësojnë krijimin e linjave prej 0.75mm deri 3mm.
  • Ngjyra me bazë uji të cilat ofojnë nuanca të ndritëshme, lehtë të aplikueshme dhe për tu miksuar me njëra-tjetrën.
  • Maje rezistence ndaj presionit dhe impaktit.
  • Mund të fshihet lehtë nga tekstili (të lihet një orë në ujë të ftohtë para se të lahet në makinë).

Ka stok

Informacion shtesë
Peshë 1 kg
Brand

Milan

About brand
milan_logo
MILAN është brend europian i cilësisë së lartë me origjinë nga Spanja që u krijua në vitin 1918.
Kombinimi i dizajnit dhe kreativitetit me ngjyra tërheqëse dhe materiale cilësore i bëjnë produktet MILAN unike.
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574800927 Kategori: , , Etiketa: ,