PULSE X20990 CANTE 2N1 GJELBERT LAYER

46.80

Koleksioni 2NË1 është koleksion për fëmijë dhe ka këto cilësi:
✅Materiali: Polyster 600d.
♻️Ndarja: Një xhep kryesor, një përpara, dy anash dhe çanta ndarëse që mund të ndahet nga çanta kryesore.
🎧Vrimen për kufje.
💻Xhepi për laptop 15.6 inc.
♾️Çantat #PULSE janë ortopedike, rezistente ndaj ujit dhe kanë dy vite garancion në zinxhir.
🔃Sistem të ajrosjes së shpinës që parandalon djersitjen e tepërt.

Out of stock

Description
Additional information
Weight 22432 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8605027209904 Categories: , , Tag: