OSH Cantë me Rrota – Unicorn SC1638

35.80

Cantë me Rrota me cilësi të lartë dhe komfort e cila përmban: 

  • Rrota të përshtatshme për cdo terren dhe kohë. Rrotat mund të mbulohen.
  • Rripa të rregullueshëm 
  • 3 ndarje
  • 2 xhepa anësorë, për shishe/çadër.
  • Baza mbajtese u butë, me stabilizues  gome
  • Zinxhire te kualitetit te larte
  • Shirita reflektues 360°
  • Material vezullues/glitter, hologram dhe qendisje
  • Vëllimi: 15l . Pesha: 800g, Madhesia: 38 x 29 x 14 cm 
  • Materiali: 600D PVC / Kualiteti i lartë / Waterproof – Rezistent ndaj ujit

In stock

Description
Additional information
Weight 26490 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

 • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
 • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8605034059608 Categories: , ,