OSH Cantë Ergonomike – Dino SC1520

30.89

Cantë Ergonomike me cilësi të lartë dhe komfort e cila përmban: 

 • Shpinën ergonomike, që suporton ventilimin e ajrit
 • Rripa të rregullueshëm 
 • 3 ndarje
 • 2 xhepa anësorë, për shishe/çadër.
 • Baza mbajtese u butë, me stabilizues  gome
 • Zinxhire te kualitetit te larte
 • Shirita reflektues 360°
 • Vëllimi: 15l . Pesha: 630g, Madhesia: 38 x 29 x 13.5 cm 
 • Materiali: 600D PVC / Kualiteti i lartë / Waterproof – Rezistent ndaj ujit

Out of stock

Description
Additional information
Weight 26525 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

 • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
 • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8605034058625 Categories: , ,