OSH Cantë Anatomike – Fire Truck SC1514

43.80

Cantë anatomike  me cilësi të lartë dhe komfort e cila përmban: 

 • Shpinën me forme anatomike, me rrjetë
 • Shishe e ujit – Dhuratë
 • Rripa të rregullueshëm 
 • Shirita reflektues 360°
 • Dy ndarje dhe një xhep i përparëm me organizues dhe mbajtes çelësash.
 • Vend per laptop/tablet
 • 2 xhepa anësorë, për shishe ose çadër.
 • Zinxhire te kualitetit te larte
 • Fundi EVA SOLID me stabilizues
 • Vëllimi: 21l . Pesha: 980g, Madhesia: 42 x 34 x 22 cm 
 • Materiali: 600D PVC / Triple qepje

In stock

Description
Additional information
Weight 26487 kg
Brand

OffiShop

About brand
OFFI SHOP
Offishop dhe S-cool janë koleksione të artikujve zyrtar dhe shkollor, që çdo vit janë në rritje dhe si synim kanë përmbushjen e nevojave të tregut.
Ketë qëllim e arrijnë duke e rritur asortimanin e produkteve çdo vit si dhe duke përmirsuar kualitetin e produkteve paraprake, gjithmonë duke mbajtur një çmim shumë konkurues dhe të arsyeshëm.
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

 • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
 • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8605034058564 Categories: , ,