MILAN TERMOS 591ML COPPER 643020CP

19.80

  • Shishe izotermike inox. Kapaciteti: 591 ml / 20 oz.
  • Shishe izotermike inox me dy shtresa.
  • Izolimi me vakum: shmang kondensimin dhe mban sipërfaqen e jashtme në temperaturën e dhomës.
  • Ruan temperaturën e lëngut brenda deri në 12 orë për pije të nxehta dhe 24 orë për pije të ftohta.
  • Kapak me vidë hermetike, me vulë polipropileni.
  • Përmasat: 72 x 72 x 265 mm

Out of stock

Description
Additional information
Weight 27610 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574097792 Category: