MILAN Kuti Ushqimi – 0.75L 085110P

3.60

 • Kuti ushqimi drejtkëndëshe më ngjyrë të bardhë dhe kapak rozë.
 • Ka një ndarës të brendshëm që mundëson ndarjen e dy llojeve të ushqimeve në të njëjtën enë.
 • Shirit silikoni të jashtëm elastik blu të kaltër.
 • I përshtatshëm për ngrohje në mikrovalë (maksimumi 70ºC) me kapak të hapur për të lëshuar avull.
 • I përshtatshëm për ruajtje në frigorifer (deri në -20ºC).
 • I përshtatshëm për t’u larë në makinë larëse enësh (maksimumi 70ºC).
 • Brenda me qoshe të rrumbullakosura dhe një fund me shkëlqim për pastrim më të mirë.
 • Materiali: plastikë pa BPA.
 • Përmasat: 20 x 10 x 7.5 cm. Kapaciteti: 0.75 litra.

In stock

Description
Additional information
Weight 24620 kg
Dimensions 22 × 12.5 × 12 cm
Brand

Milan

Ngjyra

Kaltërt

About brand
milan_logo
MILAN është brend europian i cilësisë së lartë me origjinë nga Spanja që u krijua në vitin 1918.
Kombinimi i dizajnit dhe kreativitetit me ngjyra tërheqëse dhe materiale cilësore i bëjnë produktet MILAN unike.
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

 • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
 • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574084624 Categories: ,