MILAN KIMIK P1 TOUCH ANTIBACTERIAL 176582920

0.75

Stilolapsi anti-bakterial parandalon përhapjen dhe rritjen e baktereve në të gjithë trupin, falë joneve të argjendit (Silver Ions).
• Ideale për mirëmbajtjen e higjienës.
• Gjatësia e shkrimit: 1,200 metra
• Maja: 1mm.
• Ngjyra e prodhuar në Gjermani.
• Dizajn origjinal i krijuar nga departamenti dizajnit të Milanit.

In stock

Description
Additional information
Weight 24605 kg
Dimensions 14.1 × 1.7 × 1 cm
Brand

Milan

About brand
milan_logo
MILAN është brend europian i cilësisë së lartë me origjinë nga Spanja që u krijua në vitin 1918.
Kombinimi i dizajnit dhe kreativitetit me ngjyra tërheqëse dhe materiale cilësore i bëjnë produktet MILAN unike.
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574082941 Categories: ,