PULSE X21557 CANTE ELEMENT KUQE

34.80

• Koleksioni #ELEMENT, i çantave PULSE ka këto cilësi:
• Është i përshtatshëm për të gjitha rastet.
• Karakteristika e portit së kufjeve dhe e rezistencës së lartë të ujit, japin më shumë vlerë çantës kur keni nevojë të udhëtoni.
• Xhepi i laptopit : 15.6 inç.
• Xhepi i fshehur për gjëra me vlerë.
• Çantat #PULSE janë ortopedike, rezistente ndaj ujit dhe kanë dy vite garancion në zinxhir.

In stock

Description
Additional information
Weight 24466 kg
Dimensions 46 × 32 × 23 cm
Brand

Deli

About brand
Deli_logo_2
DELI është një zgjidhje ideale për blerje të produkteve shkollore dhe zyrtare .

Si prodhuesi më i madh i produkteve shkollore dhe zyrtare në të gjithë botën, kapaciteti i fortë i Delit siguron produkte kualitative dhe çmime konkurruese .

Produktet Deli shiten në më shumë se 100 shtete, 6 kontinente përmes 7 fabrikave .

Brenda 30 viteve, Deli arriti të bëhet një lider botëror me 30% rritje vjetore .

Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8605027215578 Categories: , , Tag: