PULSE X20703 CANTË SATURN E ZEZË

43.80

 • Koleksioni çantave pulse #SATURN x20703 me dizajn modern ka këto cilësi:
  Materiali: Poliestër 600D.
  Sistem të ajrosjes së shpinës që parandalon djersitjen e tepërt.
  Portin për kufje.
  Xhepin me mbrojtje për laptop: 17.4 INCH.
 • Ortopedike, rezistente ndaj ujit dhe kanë dy vite garancion në zinxhir.

In stock

Description
Additional information
Weight 21974 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

 • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
 • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8605027207030 Categories: , , ,