DELI MBAJTESE PER LLAPTOP CSZ1

44.80

  • Rrotullimi i lehtë 180°, iu mundëson përshtatje të këndit sipas nevojave tuaja duke ofruar rehati maksimale
  • Strukturë  stabile dhe pa lëkundje, mund të mbaj peshë deri në 6kg
  • I përshtatshëm për laptop prej 11 deri në 17.3 inch
  • 218 ventiluesit shprëndajnë vazhdimisht nxehtësinë dhe përmisojnë qarkullimin e ajrit duke shmangur nxemjen e laptopit
  • Jastëkët nga silikoni sigurojnë stabilitet, mos-rrëshqitje dhe mos-gërvishtje të laptopit
  • Mund të paloset tërësisht dhe të vendoset në sirtar apo mbajtëse të dokumentave

 

In stock

Description
Additional information
Weight 25493 kg
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 6935205326621 Categories: , ,