MILAN Cante Isotermike Ushqimi – 1.5L Fit Blue 08805FT

16.80

  • Përfshin një enë dreke drejtkëndëshe me kapak blu të kaltër.
  • Brendësia me termoizolim (të ftohtë/nxehtë) për një ruajtje më të mirë të ushqimit.
  • Hapje e plotë për akses dhe pastrim më të mirë.
  • Xhep praktik me zinxhir brenda.
  • Përbërja e pëlhurës: pëlhurë e jashtme poliester dhe veshje e brendshme izotermale
  • Përmasat: 22 x 12.5 x 12 cm.
  • Kapaciteti: 1.5L.

Out of stock

Description
Additional information
Weight 26380 kg
Dimensions 22 × 12.5 × 12 cm
Brand

Milan

Ngjyra

Kaltërt

About brand
milan_logo
MILAN është brend europian i cilësisë së lartë me origjinë nga Spanja që u krijua në vitin 1918.
Kombinimi i dizajnit dhe kreativitetit me ngjyra tërheqëse dhe materiale cilësore i bëjnë produktet MILAN unike.
Transporti & Pagesa
Transporti

Për blerjet mbi 20€, dërgesa është gratis.
Për blerjet 10-20€, transporti kushton €1.
Për blerjet nën 10€, transporti kushton €2.

Porositë vijnë kudo në Kosovë, për 1-3 ditë pune.

Si bëhet Pagesa

Ju mund të paguani në dy mënyra për porosinë tuaj:

  • Paguani me para në dorë, aty për aty, në momentin kur ju pranoni porosinë
  • Transfer bankar (na kontaktoni për më shumë informata)

Garancioni dhe Kthimet

Çdo produkt ka periudhë të caktuar të garancionit dhe këtë mund t’a shihni tek përshkrimi i secilit produkt.

Kthimet dhe rimbursimet e produkteve bëhen vetëm në raste kur ka probleme të cilat i mbulon garancioni.

Ndërrimet për arsye tjera mund të bëhen vetëm në dyqanet tona, në afat prej 8 ditësh nga blerja e produktit.

SKU: 8411574094661 Categories: ,